| denyssa12 a întrebat:

Buna!
Degetele mele mijlocii de la ambele maini sunt strambe de la jumatate in sus. Mainile mele arata foarte inestetic.
Stie cineva daca exista vreo metoda sa le indrept fara opertie?
Multumesc anticipat!
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Si ale mele sunt(nu se observa doar daca te uiti atent)

universul e inperfect, gandeste-te la altceva ce e mai important.

| RoDanny a răspuns:

Si eu le am la fel nu este nici o problema daca sunt asa big grin

| maaluuu a răspuns:

Sunt studenta la medicina si iti spun ca cel mai in masura sa-ti raspunda la intrebarea asta este un medic. Nu este vorba neaparat de operatie, poate ai ceva, o boala, s-a depus calciu..habar n-am....sau ar putea sa faci kinetoterapie. poate te-ar ajuta.