| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata.Am o problema legata de sanatate..Am intretinut o relatie sexuala cu o fata.Problema este ca eram ras de vreo 10 ore in zona pubiana si aveam gen niste mici taituri care erau decat rosii si ustura cand pun mana.Se poate sa iau vreo boala venerica? Mentionez ca acele afte daca le numesc asa erau la inceputul penisului si pe testicul.Se poate sa iau o boala cu transmitere venerica Hiv-sifilis etc? Mentionez faptul ca am folosit prezervativ insa acele taieturi care cred ca aveau o coaja erau pe testicul care 100% s-a atins de buzele intime ale partenerei...Ce este de facut acum? Se poate lua HIV-Sifilis?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fate donator de sange si iti zice aia daca ai ceva pe moment ori iti da un telefon, asa procedez acum nu din cauza ca sant speriat eu ajut oameni care au nevoie pentru ca daca ajung si eu la spital ei imi vor da sangele lor.

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Daca fata aceea nu avea HIV-Sifilis, nu happy

| Dinu_Cosmin_1992 a răspuns:

Esti...distrus happy