| Eva2000 a întrebat:

Buna dimineata! Am si eu o intrebare! Despre suplimentele PRO MASS, ele ingrasa? Asa scria acolo. A incercat cineva? Sunt reactii adverse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Laura162 a răspuns:

Te ingrasa pe cantar. Te ajuta sa pui masa musculara, care cantareste mai greu decat grasimea si se va vedea pe cantar. Nu te ajuta sa pui tesut adipos (grasime, colacei).

| Eva2000 explică (pentru Laura162):

Si la picioare nu ma ajuta sa pun?

| Laura162 a răspuns (pentru Eva2000):

Daca faci exercitii de forta pentru picioare, te va ajuta sa pui. Te ajuta sa cresti muschiul pe care il lucrezi, indiferent ca e la picior, brat sau trunchi.