| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața, știu că nu este un site pentru așa ceva dar poate mai sunt persoane care au întâmpinat problema asta, azi de dimineață m-am trezit cu o durere in spate si in piept când inspir, a mai pățit cineva?
Este ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Daca nu esti alcoolist, atunci... covid

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil COVID.
Mergi si testeaza-te!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă durerea a trecut apoi, nu e ceva grav.
Dacă nu a trecut, fă un pic de gimnastică.
Dacă nu trece nici așa, du-o la medic.

| deviler a răspuns (pentru sadrian46):

Mulțumesc pentru răspuns, se pare că după 10 minute de exerciții a dispărut
Nu știu care a fost cauza dar sper să nu se mai repete

| AndrElle a răspuns:

Inima, te-ai ridicat într-o poziție proasta, un cârcel.

| Nirvanaaa a răspuns:

Sincer cred ca a fost un junghi toracic care probabil a iradiat in spate. Nu e grav.