| anonim_4396 a întrebat:

Doctorul mi-a recomandat sa iau Loette pentru a regula menstruatia dar am citit diverse opinii pe internet in legatura cu efectele adverse care le.-ar putea avea si sunt cam indecisa.Careva dintre voi le-ati sau le luati? Ce efecte ati observat dupa un timp? De exemplu daca le iau 2 sau 3 luni si vad ca ma ingras mult sau alte efecte adverse pot sa le las fara nici o complicatie? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Poti oricand sa te lasi de ele. Daca vezi ca ai anumite efecte nedorite, poti sa cauti opinia altui medic, ca sa vezi ce altceva poti incerca.

Numai bine,
Shin happy

| Sly a răspuns:

Asculta mai bine de doctor... Nu te lua dupa unul sau altul.