| queneen a întrebat:

Dupa cum stiti si din celelalte postari ale mele, am avut un fel de infectie la stomac si o raceala la cap, plus problemele cu vederea. Am luat tratament, antibiotice pentru acele probleme doar ca de cand am avut acele probleme am o stare foarte naspa in sensul ca sunt mai mereu trista, mai am niste dureri de cap dar nu stiu daca sunt de la vedere mai ales ca eu port de ieri ochelari si durerile nu sunt insuportabile. Mai mult simt niste amorteli. Mai am si dureri in spatele capului dar am inteles ca poate fi tensiune oculara. Am tot felul de ganduri urate si ma tot gandesc la tot felul de prostii iar familia mi-a spus sa nu ma mai gandesc la ele si sa nu mai caut pe net toate prostiile ca si asta poate sa-mi cauzeze starea pe care o am. Cand vorbesc de prostii vreau sa spun ca ma gandesc sa nu mor sau chestii de genul si numai cand ma gandesc la chestia asta ma panichez si mi se face rau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Porți ochelari de ieri? Durează o vreme până te obișnuiești cu ei sau nu sunt bune dioptriile și de aceea te doare capul.