| Sysy18 a întrebat:

este adevărat ca dacă îți apeși zilnic pe nas i-l poți face mai mic? Fără sa mai ajungi la operație... Am auzit la multe pers. Ca ar funcționa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cati ani ai de crezi asemenea prostie? Nu este adevarat.

| BiuL a răspuns:

Nu e adevarat. Nu tot ce zboara se mananca.

| PeFuga a răspuns:

Absolut NU! laughing

| GeorgyGirl a răspuns:

Nu e adevarat