| Brunette12 a întrebat:

Bunăhappy este posibil să ai menstruatie de o singură zi însoțită de mici chegulete peste sarcină?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Antopuff a răspuns:

In primele luni poti sa ai o sangerare care se poate confunda cu menstruatia.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Peste sarcină nu mai ai menstruație.

| Brunette12 explică:

A fost doar de o singură zi însoțită de câteva cheguletesad Si sunt putin speriată..nu stiu sigur daca sunt însărcinată maine urmează să merg la un control.