| ValeriuC a întrebat:

Buna eu sunt handbalist iar cand plec in contratac nu pot prinde minge din saritura, va rog sa imi dati un sfat cum sa sar mai sus.Dau fund happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai baiatule.Astea le inveti la antrenamentele pe care le faci.Banuiesc ca aveti un antrenor care sa va spuna, in functie de posturile din echipa, ce aveti de facut.Si nu mai da fund, ca se poate interpreta gresit.Glumesc.

| Ibrahimovic a răspuns:

Trebuie sa faci la antrenament asta!
Oricum tine si de detenta pe care o ai!