| HyperSensitive a întrebat:

Buna,
Exista vreo crema sau gel cu tretinoin dar fara alcool?
Am luat isotrexin dar ustura foarte tare, chiar daca iau crema hidratanta.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Pisicuta28xd a răspuns:

Incearca crema de galbenele e cea mai buna crema din lume big grin

| HyperSensitive explică:

Imi trebuie crema cu tretinoin pentru fordyce spots. Dar alea cu alcool ustura prea tare.