| Evelyne009 a întrebat:

Buna fetelor. Am o durere de sfârcuri de 3 zile, de ce? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Posibil sa fie sindrom premenstrual. Ori sunt in crestere si e normal sa te doara.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te pregatesti de venirea ciclului menstrual de aceea te dor. Ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-ti intrebi mama, care este cea mai apropiata de tine si ar putea sa-ti raspunda la toate aceste intrebari de adolescenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori iti vine menstruatia daca nu ai avut-o niciodata, ori iti vine menstruatia ori daca nu ai sani, e un semn ca o sa iti creasca