| monica198 a întrebat:

Buna fetelor! Exista cineva aici care a folosit produsul https://w-loss.ro/ si a reusit sa slabeasca? Eu stiu de el de la o prietena care l-a combinat cu o dieta, dar mega lejera si a reusit sa slabeasca 5kg in 2-3 luni fara prea mari eforturi... dar parca totusi suna prea bine si am zis sa mai cer niste pareri happy multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu combini placebo-ul ăsta cu mișcare și cu o dietă corectă, îl iei degeaba