| queneen a întrebat:

Haideti sa va spun ceva
De cand am ajuns acasa nu pot sa dorm noptile. Dorm foarte putin (aproximativ o ora) si dupa aceea ma trezesc de niste voci, ca sa zic asa. De exemplu, mai adineaori stateam si incercam sa adorm si am auzit o voce in cap, vocea mamei intrebandu-ma ce fac si m-am trezit. Si mai si simt ca imi amorteste capul. Nu stiu ce este cu mine, nu stiu daca am probleme. Va rog sa ma ajutati pentru ca nu stiu ce sa mai fac. Sunt foarte stresata din cauza asta, din cauza ca nu pot dormi notpile si imi vine sa plang cand ma gandesc ca poate n-o sa-mi mai treaca niciodata raceala asta la cap. Ma tot gandesc sa-mi fac un RMN sa vad daca am ceva la cap fiindca sunt foarte ingrijorata si speriata ???? Ma si gandeam sa ma duc la spital sa ma internez o seara ca dansii banuiesc ca stiu ce e de facut in cazul in care eu nu pot dormi noptile, aud voci in cap si imi amorteste capul pe interior. Sunt foarte ingrijorata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Cauta pe net paralizie in somn si vezi daca ti se potrivesc simptomele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un consult psihiatric. Nu ai nevoie de rmn

| oz_1736 a răspuns:

Fara rusine, mergi la psihiatru. Lipsa somnului duce la halucinatii si deces. Doctorul va decide daca trebuie RMN