| MeryHojda2001 a întrebat:

Hei.
De ceva timp,inainte sa adorm,tresar.
Ma pun in pat si atipesc si adorm pentru cateva secunde si dintr.o data ma trezesc fara aer si inima imi bate foarte tare. Sunt foarte speriata... Si dupa asta vreau sa ma pun sa dorm din nou dar procedeul se repera de fiecare data. Dupa imi este frica sa mai adorm, pentru ca stiu ca din nou se va intampla la fel.
Din ce cauza mi se intampla asta si cum fac sa nu sa se mai intample.
Va rog ajutati-ma¡
Tin sa precizez ca am doar 13 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ma nu e bine. E ceva medical. Ar putea fi o apnee sau de la inima. Noi nu suntem medici sa stim dar tu fa bine si mergi urgent la unul.

2 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ai atacuri de panica, mergi la psihiatru.

| bajetu a răspuns:

Ebcva normal.si mie mivse intampla.nu esti adormita complet atunci cand incepi sa visezi si confunzi realitateab cu visul