| vacarescu a întrebat:

imi miroase gura ingrozitor si orcat mas spala pe dinti nu imi trecesadce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Twix4Ever a răspuns:

Ar trebui sa folosesti apa de gura happy ...sau daca folosesti si nu merge, te pot sfatui sa mergi la un stomatolog pentru ca in cele mai multe dintre cazuri, mirosurile urate din gura au legaura cu niste probleme ale dintilor.happy Sper ca te-am ajutathappy

2 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Spune problema ta doctorului! mirosul de gura poate veni de la afectiuni stomatologice,bucale,stomacale! trebuie mai intai sa depistezi cauza apoi sa o tratezi! sanatate! poti folosi tone de apa de gura, daca problema este de undeva din interior, tot degeaba! mergi la dr. sanatate multa!

| vacarescu explică:

Multumesc Oanahappy