| Eliza081117 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un dentist bun in Brasov? Si care sa aiba si niste preturi cat de cat accesibile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Dental vest. Mergi la ala care e langa RAT. Eu am mers la altul langa vechea fabrica hidromecanica doctorita fiind laura preda o blonda a lucrat bine dar incerca sa mai scoata bani de la mine cu niste carii fictive.

1 răspuns:
| Eliza081117 explică (pentru mgtow):

Ok. Multumesc. Asta e problema si la mine, cariile nu au dat afara, sunt doar in interiorul dintelui. Si nu vreau sa dau bani in plus pe ceva ce nu este necesar. Multumesc din nou!