| BackAgain a întrebat:

Ce cabinete stomatologice in Timisoara mi-ati recomanda? Si sa aiba preturi accesibile, normal happy
! Pentru interventie la masea. Nu pentru albire, aparat dentar sau ceva de genul - nu pentru estetica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cr1st1ii a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Este un doctor de nota 10. ieftin nu prea gasessti, toti cei care sunt stomatologi profita cat se poate, deoarece stiu ca nu ai incotro decat sa iti repari dinti. dar eu ti-l recomand pe d-l scurtu, un medic cum nu am mai reusit sa cunosc.