| Dianazmeurica a întrebat:

Bună! Îmi poate recomanda cineva un doctor bun la spitalul Sf Maria din Iași pentru o operație de polipi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Un medic bun, considerat cel mai bun ORL-ist din Iasi este Sebastian Cozma, nu am ideea la ce spital activeaza dansul acum.
Si daca face doar adulti sau doar copiii, dar puteti merge pe aceasta filiera indicata si sa aflati!
Bineinteles ca lucreaza dumnealui si la clinica privata, ca doar suntem in Romania, daca profesorii nu se satura nici cand au 7000 de lei in mana si fac inca pregatiri pe acasa, medicii de ce s-ar saturawinking
Cat despre ce ati zis dv.nu stiu daca in cadrul spitalului de urgenta m-as opera cat la un spital mai de top...la noi in tara cand vrei sa beneficiezi pe merit prin CASA de ambulatoriu sau o operatie parca le dai in cap, numai zic ca in unele spitale de stat mizeria e la locul ei.
Poate nu o fi cazul in Iasi, nu stiu!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Polipi unde la fund?

Răspuns utilizator avertizat