| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Îmi puteți recomanda un medic ginecolog bun din Suceava?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta si tu pe internet. Ca vad ca ai nevoie de multi medici din Suceava. Chiar iti este greu?

| AlexandraMihaela31 a răspuns (pentru darrio2007):

Poate am nevoie pentru mine sau pentru altcineva. Decât să aruncați cu asemenea răspunsuri mai bine deloc. O zi buna.

| darrio2007 a răspuns (pentru AlexandraMihaela31):

Cauta-ti singura, este chiar asa de greu? Ce raspuns ti-am aruncat? Crezi ca aici este Mama Omida?
O cautare pe Google te poate ajuta. Sau iti este lene?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciomu