| gege12321v a întrebat:

In ultimul timp îmi tot tremură corpul, mă simt slăbită, nu am pofta de mâncare mai deloc, îmi tot vine să vomit și mă doare stomacul! Am inceput sa dorm mai mult decât de obicei! Ce credeți că aș putea să am? Analizele pe pot face tocmai la început de septembrie!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Lipsa calciu, magneziu, fier, lipsa nutritie sanatoasa, lipsa miscare in aer liber. Una din astea sau toate astea la un loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medicu de familie si spune-i ce ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsă de sex.

| TomyBrave2019 a răspuns:

Du-te la medic. Nu cred ca sunt medici pe TPU dar sigur un medic te-ar ajuta!

| Username272 a răspuns:

Încearcă să consulți un doctor, cât de repede, sa spui ce ai, poate fi ceva grav, dar nu te speria, se trateaza, poate fi lipsa de ceva vitamine în corp, iti doresc multa sanatate!

| InstructorDeIubire a răspuns:

Ce simptome mai ai? Ai cumva fierea in forma de s sau intoarsă?

| Hutzy95 a răspuns:

Du-te la medicul de familie si fa-ti niste analize, poate e lipsa de calciu, poate ti-a scazut glicemia, poate ai mancat ceva ce nu ti-a priit