| missunderstoodx a întrebat:

(intrebare pentru fete) la cat timp dupa ce ati avut secretie vaginala a inceput menstruatia? Mie mi-a venit luna trecuta secretia si mi-a zis o prietena ca ea purta niste absorbante mai subtiri pe atunci.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alle236 a răspuns:

Deci daca ai acea secretie alb-galbuie asta inseamnaca in scurt timp iti va aparea menstruatia ( cam in maxim un an ) la mine a fost doar 6 luni

2 răspunsuri:
| Iloveyoumama a răspuns:

Instalează calendarul menstrual și îți va ține foarte bine evidența în orice situație(ovulație, durata menstruației etc).

| missunderstoodx explică (pentru Iloveyoumama):

Dar nu am menstruatie