| HepiBăluuns a întrebat:

La cat timp isi face efectul ceaiul de crusin? Repede va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Cateva ore, depinde de organism. Poate sa-si faca efectul dupa 30 min sau dupa 3-4 ore. Ca sa fii mai sigur/sigura bea-l dupa masa cand esti acasa si pana te culci ai scapathappy.

| misu a răspuns:

Teoretic dupa 30 de minute, dar nu este o regula.