| METALL2000 a întrebat:

Ce isi face mai bine efectul pentru a adormi mai repede ceaiul de tei sau laptele cald?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Ceaiul de Tei

| stresat a răspuns:

La mine nu au efect astea, dar parca mai bine e cu o cana de lapte cald happy

| N0xEterniS a răspuns:

Eu dupa ce terminam de baut ceaiul de tei, ma si lua somnul.

| Delicacy a răspuns:

Ceaiul de tei, dar fără zahăr sau alţi îndulcitori.

| corneliul a răspuns:

Diazepam 10mg\ml. 10 picaturi...bineinteles in ceaiul de tei happy

| fabiola a răspuns (pentru corneliul):

Diazepamul nu se prescrie asa simplu si nici nu ti-l da vreo farmacie! Evita sa dai sfaturi dupa ureche!

| corneliul a răspuns:

Fabiola...era o gluma, dar vad ca nu ai inteles-o. Nu era cazul la varsta ei sa inceapa sa ia benzodiazepine. Stii ca din clasa asta face parte, nu?

| fabiola a răspuns (pentru corneliul):

Parca la teme despre sanatate nu-mi vine sa glumesc! In plus, ea nici nu se gandea la asa ceva, chiar am apreciat-o ca alege produse naturiste!

| EmMuTzA a răspuns:

Nu stiu.dar cred ca laptele...happy