| FumatorAmator a întrebat:

M-am apucat de 2 saptamani de fumat si as vrea sa stiu niste tigari mai slabe.(fara commentari cu "lasa-te de fumat")O sa fumez doar 2-3 tigari pe saptamana.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

2-3 tigari pe saptamana. jura-te tu pe ce vrei tu ca ramai tu toata viata la 2-3 pe saptamana si daca da, in 10 ani de acum incolo vii la mine si iti dau ce vrei tu pana la 15000 ron valoare.

toti ratatii incep cu promisiunea asta si cand ajung la 1 pachet pe zi nu inteleg de unde rolling on the floor

| MskDesign a răspuns:

"(fara commentari cu "lasa-te de fumat")"
laughing Totusi de ce ai ales sa fumezi? De ce ai ales sa te imbolnavesti de tanar?
Probabil doar ca sa fii in ton cu baietii din cartier.Cata prostie poata sa zaca in voi,in noi toti, care am facut aceasta prostie, si in care am ramas cu acest viciu dezgustator si bolnavicios.
Totusi, eu am sa iti spun sa te lasi de fumat, cat inca esti in timp.O sa ai doar de castigat si nimic de pierdut.

| pbsolver a răspuns:

Dunhill alb...