| Larryssuck2003 a întrebat:

M-am apucat de fumat de cateva luni si imi iau de la magazin doar tigari la bucata foarte slabe dar m-am plictisit de ele deoarece nici nu simt ca fumez la cat de slabe sunt si as vrea sa-mi cumpar pachete pentru ca altele mai tari la bucata nu aveau....imi puteti da niste "modele" de pachete de tigari nu foarte tari dar nici slabe la un pret destul de mic? Si nu vreau raspunsuri gen "lasa-te" ca nu fumez nici pe banii si nici pe plamanii vostrii!

8 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Kent Click, Kent DubluClick, Vouque, Sobraniewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fumezi pe banii nostri, dar cel mai probabil fumezi pe banii parintilor tai ceea ce e complet gresit.
Anual mor 7 milioane de oameni din cauza fumatului.Care e motivul pentru care crezi ca tu vei fi ocolita de cancer?
Nu-ti pasa de viata ta? Vrei sa vezi cum arata un sicriu pe dinauntru de la 35 de ani?
Stiu ca nu-ti convine sfatul meu, dar iti garantez ca n-o sa-ti convina nici cand iti va spune doctorul cat mai ai de trait.
https://www.youtube.com/watch?v=sQjmKqSp3Qs

| munteanuionvictor a răspuns:

Lasă-te de fumat.

| DumitruS a răspuns:

Ca fumator iti dau exact sfatul pe care nu vrei sa-l auzi. Da, lasa-le, acum cat mai poti. Mai tarziu o sa vrei si n-ai sa mai poti. Desigur, tu faci ce vrei.

| Printesa10TM a răspuns:

LM rosu scurt, Kent 8.

| deea3507 a răspuns:

Vostri*
fumeaza fara filtru.

| KentmanxD a răspuns:

Incearca o Arghelea.

| krav2016 a răspuns:

Buna. Sfatul meu este sa fumezi ceva ELEGANT, sa zic asa, cum ar fi tigari mentolate, cu arome.