| ImJack a întrebat:

Bună, ma confrunt cu o problema și aceea ca am gușă sau bărbie dubla... Am luat ceva produse, exerciții am făcut dar nu prea dau rezultate... Știe cineva o modalitate de a scăpa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| luigifan a răspuns:

Tine regim, eu asa am facut.

| raMLesS a răspuns:

Lasa barba sa creasca

| ImJack explică (pentru raMLesS):

Problema e ca mie îmi creste foarte greu... Chiar și parul de pe picioare...