| Doηηa a întrebat:

Ma doare foarte tare burta, nici macar nu imi dau seama daca sunt dureri menstruale sau altceva.
Si nici nu stiu daca sa mai iau pastile, am luat un saridon pentru ca ma durea capul.
Ce sa fac? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ia un Algocalmin, iti va trece.
Cu placere!
Te pup!

4 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Intinde-te in pat, ia un Nurofen Forte, stai linistita.

| moustache a răspuns:

Ghemuiestete in pat,strange picioarele cu mainile,si respira pe burta adica faci burta mare dupa la loc cum e, nu stiu daca intelegi, bea o limonada, ia un no spa, daca nici una nu trece intreaba farmacistul! Funda?

| Sekerim a răspuns:

Este o intrebare de natura medicala! Din punctul meu de vedere bea un ceai fierbinte, ia un algocalmin si culca-te! Iti va trece.N-a murit nimeni asa ceva.Si numai posta asemenea intrebari, incercam sa folosim site-ul in sens inteligent, iar medici nu sunem...iar cei care sunt nu au timp de acest site. Nu ma lua in nume de rau.

| Simplu1998 a răspuns:

Buna! Ai putea sa incerci Nurofen Forte. Mie imi trece de fiecare data. Fie ca e durere de cap sau burta. Sper sa iti treaca durerea :*