| anonimatabag a întrebat:

Buna am si eu o problema! mi-am inceput viata sexuala luna trecuta in data de 24 si pe 25 am luat escapelle pilula de a 2a zi am citit pe prospect sa vad reactiile de la ea si scria ca pot avea greata si dureri de burta imediat dupa ce o iau ...am luato si nu m-a durut nimic in urmatoarele zile am m-ai facut dragoste de attunci si cam o data pe saptamana am greata si as vrea sa stiu oare de ce? ma m-ai poate durea si acum la o luna dupa ce am luato? la atata timp de atunci ma doare si asa parca in capul piepului, ficatul si nu stiu de la ce exact dar daca apas ma doare si ma ia greata si m-ai tare

3 răspunsuri:
| dyyva a răspuns:

Nu cred ca e normal sa te doara burta dupa o luna. durerea s-ar putea sa fie de la altceva

| bebelotz a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai bine sa consulti neeaparta un medic pentru ca ceea ce zici tu ca ti se intampla nu este normal. Ai mare grija de tine si succes.

| MadărfacărxD a răspuns:

:o Bine ca nu tiau aparut 3 burice...