| Idontknowwhoiam a întrebat:

Buna! Ma numesc Elena si am 20 de ani. Anul trecut in martie am ramas insarcinata si am facut intrerupere la inceputul lui iunie pentru ca avea probleme sarcina. Acum incerc sa raman iar insarcinata de vreo 2-3 luni insa nu raman. Mentionez ca dupa interventie am avut o mica infectie, o avea vreo legatura cu asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scuze dar nu ti-ai gasit site-ul potrivit pentru asemenea intrebare. Mergi direct la un medic. Aici sunt multi care nu stiu cum se face sex dar să-ti mai dea si asemenea sfaturi.

| danbnz a răspuns:

Nu poti sa ceri sfaturi aici pentru asa ceva.
Consulta un medic.

| Brizbriz a răspuns:

Noi NU putem sa iti facem analize sa vedem ce ai foarte exact
numai doctorul poate

deci, ai doua solutii
1. aia buna: mergi la doctor
2. aia miraculoasa: acatiste la biserica

unde mai pui ca daca data trecuta ai avut complicatii, atunci si acum s-ar putea sa ai din nou, asa ca daca nu te duci la doctor, o sa iti trebuiasca tone de acatiste, care nu... garanteaza nimic

| Nirvanaaa a răspuns:

Infectia a fost tratată corespunzător?

Răspuns utilizator avertizat