| AndreiMardi a întrebat:

Mai este cineva care vrea ceva sarat dupa ce mananca ceva dulce? La mine e permanent asa. E ceva normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se întâmplă câteodată în anumite zile din lună, dacă știi ce zic...
Din câte am citit, lucrul ăsta are legătură cu unele carențe din organism. Încearcă să adopți o alimentație cât mai sănătoasă, prin care să îi oferi corpului tău tot ce are nevoie.

| AndreiMardi explică (pentru anonim_4396):

Am o alimentatie cat se poate de sanatoasa. Cred ca numai de 2 ori in viata am mancat la KFS. La mc tot asa. Cred ca ultima oara cand am mancat fast food a fost in septembrie 2019. Acum pe timp de vara mananct doar ciorba si cateodata alte mancaruri, care sunt tot sanatoase. Nu stiu de ce am aceasta problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și la mine e la fel. Dacă mănânc de exemplu cremă de ciocolată cu înghețată, îmi vine apoi să beau apă plată sau o felie de brânză, sau covrigei.

| nooneishereboo a răspuns:

De obicei se întâmplă asta când a-i mâncat ceva dulce pe stomacul gol.