| jkjsix a întrebat:

Buna,mi-a fost recomandat de catre dermatolog crema "epiduo" si "ivatherm K".Le folosesc de aproape 3 saptamani.O zi epiduo, o zi ivatherm. Pielea ma arde ingrozitor dupa ce aplic epiduo, dupa ce ma dau cu crema hidratanta simt cum mai tare mi se strange pielea.M am ars tare pe langa colturile gurii si langa nas.Nu stiu ce sa fac. Aplic crema de la la roche posay "cicaplast" dupa crema hidratanta de la geek and gorgeous si ma mai ajuta cat de cat, dar tot ma arde fata.Nu stiu ce sa fac. Ajutor, va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mergi la acelasi dermatolog sau scrii pe whatsapp daca poate fi abordat astfel si il/o rogi sa iti inlocuiasca crema care iti arde prea tare fata!

| Hyperion7 a răspuns:

Hai sa vorbim mai multe în privat despre asta.
Vreau sa vad și starea tenului, in prealabil.

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Daca sunteti medic pe viitor va deranjez si eu happy

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Hai rolling on the floor

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Vin cu plic alb sau fara plic?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Fără,fara

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Ma bucur atunciwinking

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Da chiar dl simpatik, nu vrei sa discutam in privat?

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Pe ce teme si subiecte? ca nu-s asa de inteligent precum pare!

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Nu contează, sa vorbim pur și simplu, nu îți pun prea mult IQ-ul la încercare, promitlaughing

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Ok, ca ma speriasem happy
poti sa imi scrii oricand!

| BadalanPetrisor a răspuns:

Vreau bani