| annnna1234 a întrebat:

Mi-am extras o masea de minte si am fost cusuta. Firele au fost extrase peste o saptamana. Dar am o teama ca firele nu au fost extrase complet. Daca a mai ramas vreun fir acolo ar trebui sa am simptome? Daca da, ce fel de simptome?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar trebui sa ia nici o teama, ca nu se intampla asta.
Totusi, prin absurd, daca mai exista vreun capat de ata acolo, va fi eliminat automat de corpul tau, prin inflamarea gingiei si formarea unei pungute de puroi.
Banuiec ca esti ipohondra, daca cauti cu atata patima simptome, doar ca sa iti creezi singura probleme inchipuite.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar trebui sa ia nici o teama, ca nu se intampla asta.
Totusi, prin absurd, daca mai exista vreun capat de ata acolo, va fi eliminat automat de corpul tau, prin inflamarea gingiei si formarea unei pungute de puroi.
Banuiesc ca esti ipohondra, daca cauti cu atata patima simptome, doar ca sa iti creezi singura probleme inchipuite.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Au fost scoase toate.