| RansleyGriswold a întrebat:

Mi-am facut piercing in limba acum 3 zile. Vreau sa stiu ce alimente pot consuma. Deocamdata stiu ca nu am voie lactate, dar am voie o eugenie sau un corn cu ciocolata sau o ciocolata cu lapte/normala. Stiu ca nu am voie lapte dar daca pe ingrediente scrie (lapte praf)? Oare am voie sa mananc? Va rog raspundeti repede ca imi e pofta big grin!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Vyka a răspuns:

Nu ar fi de dorit sa consumi ciocolata, cit mai multe legume si fructe si ceva moale daca se poate.Macar mai asteapta o saptamana apoi poftim maninca