| AlinElle89 a întrebat:

Cat timp nu ai voie lactate dupa ce ti-ai facut piercing in limba? de ce nu ai voie lactate?

3 răspunsuri:
| Phantasmagoria a răspuns:

Pai dupa cam 2 saptamani, dupa ce ti s-a vindecat rana. Laptele contine anumite bacterii care nici dupa fierbere nu sunt eliminate in totalitate, si cauzeaza infectii.( Laptele nu este recomandat nici cand ai gripa, tot din cauza acelor bacterii)

| Phantasmagoria a răspuns:

Pai dupa cam 2 saptamani, dupa ce ti s-a vindecat rana. Laptele contine anumite bacterii care nici dupa fierbere nu sunt eliminate in totalitate, si cauzeaza infectii.( Laptele nu este recomandat nici cand ai gripa, tot din cauza acelor bacterii).

| kittyoanaandreescu a răspuns:

Ti se formeaza coaja si nu e tocmai ok