| Elena_Cristina_2002_skQq a întrebat:

Mi-am pus pierce in buric de 8 luni, aproape s-a vindecat, insa imi mai apare cateodata iritatie in interiorul buricului, se inroseste foarte rau doar in interior, oare de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate-l. Daca dupa atata timp ai asemenea problema, nu e bine.

| oz_1736 a răspuns:

Praf, scame ori schimba tipul metalului