| elennnna a întrebat:

are sau a avut vre'o careva pierce in buric? daca da in cat timp s-a vindecat si cu ce la-ti ingrijit?

2 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Da,si eu am pirce in buric.
Si stai linistita ca nu te doare cand il faci si se vindeca foarte repede rana.Eu dau cu crema de galbenele si rezultatu e foarte bun nu am dureri si nici vorba de vreo infectie neplacuta

| clausialin a răspuns:

Buna,da eu am piercing in buric de 6 ani, stai linistita ca se vindeca foarte repede, cel putin la mine asa a fost, il poti tampona cu pampon inmuiat in spirt nu o sa usture atat de tare... felicitari pentru alegerea facuta...