| Madalina18177 a întrebat:

Bună! Am o nelămurire foarte mare. Mi-am băgat pierce în buric anul trecut în decembrie, iar în prezent este vindecat doar jumatate(partea de sus a buricului). Am folosit și apă cu sare, am și cremă pentru vindecare, balsam de gălbenele și totuși nu s-a vindecat… ce pot să îi mai fac? Nu vreau să-l dau jos…

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Scoate-l si arunca-l, fiindca corpul tau il respinge, fiind o zona extrem de sensibila, unde poti face septicemie si murii, daca faci infectie.