| Irina23003 a întrebat:

Mi-am pus pierce in limba acum 3 zile. De ieri mi-a apărut sus lângă biluța un fel de ridicatura din care mai curge sange daca ridic din pierce...precizez ca zilele astea cand am mancat m-am si lovit la el și m-am si jucat. Se poate sa fie infectat? Știți ce as putea sa iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Michaeel a răspuns:

Cel mai probabil nu s-a vindecat încă zona în care ți-ai pus piercing-ul, pana la urma îți faci o gaura în limba. Nu cred ca s-a infectat, mai ales din moment ce zici ca te-ai lovit.