| anonim_4396 a întrebat:

Mi-au aparut pe labele picioarelor niste bubite mici,aproape isesizabile, de culoarea pielii.Cand le storc iese un lichid incolor asemeni unui cos. Ma deranjeaza pentru ca ma mananca. Am pe degetele picioarelor in special.Ce ar putea fi? Nu e ceva grav, sunt doar curioasa. Daca simptomele persista voi merge oricum la medic.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnaMtpu a răspuns:

Nu trebuie sa astepti amplificarea simptomelor, mergi la dermatolog! Diagnosticarea in eruptiile cutanate, nu se face pe presupuneri.
Multa sanatate si sa dea Domnul sa fie doar o simpla iritatie!