| bbe_2777 a întrebat:

multi oameni spun ca e bine sa ai un medalion cu o broscuta sau cu un elefantel... ce semnifica broscuta? dar elefantelul? imi puteti spune mai multe animalute si ce semnificatie au? aa si daca stiti si vreun magazin de unde imi pot cumpara...multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alee_9909 a răspuns:

Se spune ca daca ai 7 elefanti in casa poarta noroc.Si,de asemenea si broasca proarta noroc.Eu un elefantel ce tine pe trompa o borcuta.Deci,dublu noroc!