| BBAlyss a întrebat:

Buna

Imi puteti spune un site de pe care sa pot cumpara o pereche de cizme crosetate mai scurte? Inafara de okazii.ro

Sau cei care din intamplare sunt din Hunedoara, nu stiti vreun magazin in care pot gasi astfel de cizme scurte?

1 răspuns:
| mihai19d a răspuns:

Buna! Incearca www.top-oferte.com si daca nu gasesti cere oferte tot pe aceslas site aici http://www.top-oferte.com/cere-oferta/ in care sa le scrii produsul si alte detalii care crezi u k sunt necesare si ei iti vor trimite oferte de pe mai multe site-uri.