| mee_3494 a întrebat:

nu stiti daca pastilele de slabit ECOFIT sunt bune? se slabeste de la ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Lasă pastilele, metabolismul tău o să fie urât.Cel mai bun 'prieten' pentru slăbit este sportul şi o dietă cu fructe, legume şi carne slabă. Această dietă o să aibă ca urmări stări de greaţă dacă tu mâncai doar prostii şi grăsimi sau mai ştiu eu ce.Al 2 lea 'cel maibun prieten' este sportul.30 de minute pe zi nu strică, nu? Pastilele sunt cei mai mari 'duşmani' ai slăbitului.