| LittleLady a întrebat:

Nu stiu daca asta se poate numi problema dar totusi vreau mai multe sfaturi.Ma cam deranjeaza unele zgomote, uneori si sunetul facut de aspirator mi se pare infernal.Credeti ca ar putea fi vreo afectiune a nervilor auditivi sau ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca sa ai grija de tine, de mintea si de trupul tau, sa te odihnesti suficient, sa ai o alimentatie sanatoasa, sa faci exercitii fizice si sa-ti acorzi, din cand in cand, timp pentru rugaciune si meditatie.
Multa sanatate si liniste sufleteasca!
Te pup!

| comsacodrut a răspuns:

Poate din cauza stresului