| membrugirl2010 a întrebat:

Oare Actimel face ceva, eu beau din asta, dar nu stiu daca face ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca nu stii tu ca face, odata ce-l consumi, atunci chiar nu face. Orice lucru bun aduce o schimbare in bine, care trebuie sa fie vizibila.
Actimelul face si el ceva: ingrasa. Ingrasa niste conturi ale unei firme. Atit.

| mgtow a răspuns:

Publicitatea fraiereste pentru a obtine un venit cat mai mult pe produs sa nu uiti niciodata asta :-p

| kittysor a răspuns:

Da, face conturi uriase celor din staff-ul Danone!

| supergirl2011 a răspuns:

Da, face un lucru foarte important.Cu el iti mentii sanatatea.Si eu beau si ma simt astfel mai sanatoasa. Dar sa stii cand il bei nu simti nimic dar peste cteva min/secunde vei simti si u sanatatea care intra din el in tine