| LaviniuA a întrebat:

Stiti mai vad noaptea pe strazi oameni care beau Cola si ma intreb de ce.
Oare nu toti oamenii sunt sensibili la cafeina?
Eu nu beau niciodata cafea sau cola dupa 7, ca stiu ca nu dorm bine.

15 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Pentru ca provoaca dependenta!

| relian a răspuns:

Stai linistit ca aia nu-i poza ei laughing se pare te-ai excitat de la o poza laughing

| LaviniuA explică (pentru relian):

Unii chiar nu-si dau seama cand vorbesc cu AI straight face

| Hyperion7 a răspuns:

Eu nu sunt sensibil la cafeina.
Uneori beau cola și dorm ca un prunc happy

| LaviniuA explică (pentru Hyperion7):

Adica bei si nu te agita deloc? Eu am baut o cafea pe la 7 si parca inca mai simt efectul

| Hyperion7 a răspuns (pentru LaviniuA):

Simt o zvâcneală cateva momente și după mă pun la somn rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| vlllaaddd a răspuns:

Eu am baut o data 2 pahare de cola pe la 18:36 si n-am dormit toata noaptea )) si ziua urmatoare aveam liceu

| Hyperion7 a răspuns (pentru vlllaaddd):

N-are nimic, mai prinzi și nopți albe in timpul liceuluihappy

Răspuns utilizator avertizat
| nevermind1234 a răspuns:

Mai sunt oameni care beau cafea înainte de culcare( eu, mai ales). Cafeina nu face pe toată lumea hiperactiva. cei care sunt dependenți de ea, de fapt nu simt niciun efect decât in lipsa ei.

| LaviniuA explică (pentru nevermind1234):

Dormi mai bine dupa o cafea? Poate incerc si eu big grin