| Girly97 a întrebat:

Observ ca atunci cand imi intind sau rotesc piciorul drept, aud un fel de pocnet... La piciorul stang nu e nicio problema... Daca va ajuta aceasta informatie, mi-am rupt piciorul drept in 2009 si am stat 2 saptamani in ghips, insa, de atunci nu mai simt nicio durere si ma pot misca foarte bine. Are cumva pocnetul legatura cu accidentul meu? Daca da, ce pot face? FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DianaDobritoiu a răspuns:

Da are, deoarece odata ce a fost rupt oasele nu s-au mai prins bine la loc si uneori o sa iti mai pocneasca, nu cred ca poti face nimic.