| AndronieMafia20000000 a întrebat:

Pe penis mi-au apărut doua bube roșii ca niște coșuri, umflate, care cred ca au apărut după ce m-am ras cu lama.Intrebarea mea este dacă se poate trata doar cu alifie pentru iritații ca sa scap de aceste bube

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu te razi pe penis sau razi parul din jurul penisului? Ce generatie de rahat!
Poșetă ai?

| aXy99 a răspuns:

O sa-ti treaca, nu e nevoie sa te dai cu nimic, desi alifia ar putea ajuta.

| OctavianSps a răspuns:

Incetati odata cu intrebarile astea Tampite!
Sunteti sub orice critica.