| DiBianca a întrebat:

Buna

Pentru cei care folosesc/au folosit solutia de cosuri si acnee Zynerit, este adevarat ca daca merg la medicul de familie il pot scoate pe gratis din farmacie cu reteta?

Multumesc si Sarbatori Fericite!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu face parte din categoria celor compensate 100%.
Este adevărat să mergi la dermatologie.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| EllaBååå a răspuns:

Nu este adevarat. ..reteta de la medicul de familie. poate sa te scape de o parte din suma dar nu te scuteste de toti banii. eu am folosit. si este eficient deoarece este un fel de antibiotic.
Il poti cumpara cu reteta dar si cu bani pentru ca reteta tine loc a doar o parte din suma totala a Zynetitului!
Sper sa te fi ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea functioneaza Zynerit.Iti recomand, dar nu poti acum, la vara sa pui seara pana dimineata la macerat 12 ore o lingurita de ceai de frunze tocate de NUC. Si te speli dimineata si seara, ar fi indicat si pe parcursul zilei... cand iti mai amintesti.

| denisa1096 a răspuns:

Da poate sa ti dea o reteta prin care sa l iei gratis dar deprinde la cate persoane a mai dat in luna respectiva