| mermaid01 a întrebat:

Pentru cei din Focsani,imi puteti explica cum sa ajung la clubul Attila? Am inteles ca e in sala polivalenta? Am cautat pe google maps, am vazut unde e sala polivalenta dar nu inteleg legatura cu clubul Attila.Va rog frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Wordofthat999999 a răspuns:

Buna! Sunt din Focșani, are legatura, dar te duci înăuntru si intrebi acolo si gata, dar din cate stiu clubul Atilla nu era la sala polivalenta, dar probabil a mutat-o si clubul Atilla era din cate stiu pe bulevardul brailii nu mai stiu exact. Suna ei.

| mermaid01 explică (pentru Wordofthat999999):

Mersi de raspuns! Cel mai bine ii sun.

| Wordofthat999999 a răspuns (pentru mermaid01):

Ma bucur ca te.am ajutat big grin