| carinacarolina2 a întrebat:

pentru inceput as dori ajutorul unui medic daca se poate.de cand eram mica im ieseau tot felul de bube pa picioare si maini aproape pe tot corpul dupa care am mers la un medic si af aflat ca am aceste bube pe baza de strs adica atunci cand ma stresez imi apar bube ceeia ce am si observat cum as pute sa elimin asta care se manifesta pe sistem nervos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Bună Carinacarolina2 trebuie să ne dai detalii despre ce ţi-a zis la doctor.

| DorinM a răspuns:

Poti sa-i Dr. Catalin Luca http://dr-catalin-luca.ro